Canon X Mark II 12 Haneli Masa Üstü Hesap Makinesi
Canon X Mark II 12 Haneli Masa Üstü Hesap Makinesi
Canon X Mark II 12 Haneli Masa Üstü Hesap Makinesi

Canon X Mark II 12 Haneli Masa Üstü Hesap Makinesi

Marka : Canon
İndirim Oranı : %54 İndirim
Fiyat : ₺499,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺229,90(KDV Dahil)

Kargo Ücreti Tüm Türkiye 7 TL

 

Canon X Mark II 12 Haneli Masa Üstü Hesap Makinesi

ÖZELLİKLER

Canon X MARK II

Şık ve İnce Tasarım x Sürdürülebilirliği Daha Yüksek

Bu ultra ince, güneş enerjili 12 haneli iş hesap makinesi pratik işlevsellik, ince alüminyum tasarım ve çevre duyarlılığı sunar. Şıklığın ve sürdürebilirliğin bir arada olduğu kullanışlı bir iş aracı.

Faydalar

  • Şık, ince ve dayanıklı tasarım
  • Kısmen geri dönüştürülmüş Canon malzemelerinden üretilmiştir.
  • Güneş enerjilidir; pil içermez
  • 12 haneli masaüstü hesap makinesi
  • Kullanışlı iş fonksiyonları (maliyet, satış, marj)
  • Hızlı giriş için seri tuş kullanımı

Temel Özellikler

  • 12 - digits12 - digits
  • Bazı parçalar Geri Dönüştürülmüş Canon Malzemesinden üretilmiştirBazı parçalar Geri Dönüştürülmüş Canon Malzemesinden üretilmiştir

Gelişmiş, dayanıklı tasarım

Son derece zarif X MARK II hesap makinesi şık ve mat bir yüzeye ve bir alüminyum alt kasaya sahiptir. Siyah ve beyaz yüzey seçenekleri mevcuttur. Lazer baskılı tuşlara sahip bu hesap makinesinin ince ve sade gövdesi hem kompakt hem de dayanıklı ve güvenilirdir. Ürün şık, güvenilir ve çevreye karşı duyarlıdır.

Daha fazla verimlilik, korunan kaynaklar

Bu şık 12 haneli ,masaüstü mini hesap makinesi tarz, verimlilik ve çevre duyarlılığı açısından yeni standartlar getirmektedir. Geniş ve net LCD ekran paneli ile hesap makinesinin bazı parçaları geri dönüştürülmüş Canon materyallerinden üretilmiştir. . Böylece, kaynak verimliliği en üst düzeye çıkarılırken atıklar azaltıldığı için X MARK II hesap makinesi, çevre bilincine sahip yöneticilerin, profesyonellerin ve bireylerin tercihi olmaktadır.

%100 güneş enerjili; pil yok, atık yok

Her yıl milyonlarca hesap makinesi, değiştirilemeyen kullanılmış pilleriyle birlikte atılıyor. Tamamen güneş enerjisiyle çalışan X MARK II hesap makinesi doğal ve yenilenebilir enerji kullanır. Pil içermez, böylece zararlı atık da yoktur.

Kullanışlı iş fonksiyonları

Özel maliyet-satış-marj tuşlarını kullanarak kar marjlarınızı, karmaşık formüller kullanmadan belirleyin. Karmaşık hesaplamaları basitleştirmenin ve zaman kazanmanın en kolay yoludur. Diğer fonksiyonlar arasında Genel Toplam hafızasının yanı sıra kaydırma, yüzde, işaret değiştirme ve karekök tuşları bulunmaktadır. Seri tuş kullanım fonksiyonu, tuş engellemesi olmaksızın hızlı karakter girişine izin verir.

Benzer Ürünler