Texas Instruments TI-Nspire CX CAS Hesap Makinesi

İndirim Oranı : %37 İndirim

 

TEXAS TI-NSPİRE CX CAS+TOUCHPAD RENKLİ EKRAN HESAP MAKİNASI

2 YIL RESMİ GARANTİLİ VE FATURALIDIR!!!


ÖZELLİKLER

RENKLİ EKRANLI, İNCE TASARIM, şarj edilebilir pil 
Transfer sınıf atamaları bilgisayara el - cep kalın, öğrenmeye devam. Öğrenci yazılımı kullanarak okul dışında çalışma tamamlayın. Evde masaüstü ya da bir dizüstü bilgisayar, kütüphane, kafe, otobüs ... nerede olursanız olun.

 
? Üst düzey matematik kavramlarını keşfedin standart sayısal hesaplamalara ek olarak, sembolik cebir ve sembolik hesabı keşfedin.Kesin değerleri x ve y, radikaller ve pi gibi değişkenler şeklinde adım adım aritmetik, cebirsel ve matematiği hesaplamaları yaparken. 
Tam renkli görselleştirin - Renk kodu denklemler, nesneler, puan ve tam renkli, arkadan aydınlatmalı ekran çizgiler. Denklemler, grafikler ve ekran üzerinde geometrik gösterimleri arasında daha hızlı, daha güçlü bağlantıları olun. 
? Gerçek dünya görüntü ** - dijital görüntü veya kendi fotoğraflarınızı kullanın. Yerleşimi ve renk kodu matematik ve fen kavramları.Gerçek dünyayla bağlantılar keşfedin.
? Kolaylıkla şarj edin - TI-Nspire yüklü Şarj Edilebilir Pil, tek bir şarjla normal kullanımda iki hafta kadar sürmesi bekleniyor. Alkalin pil gereklidir.
? Tarzında hesaplayın şık TI-Nspire CX avuçiçi bugüne kadarki en ince ve en hafif TI grafik hesap makinesi modeli. Aynı zamanda her üs, değişken ve hat görmek için kolaylaştırır yüksek çözünürlüklü, tam renkli ekran ile parlak.
? 3D Grafik - Grafik ve döndürme (manuel ve otomatik) 3D fonksiyonlar. 3D grafik tel veya yüzey rengini değiştirin.

 

 

Benzer Ürünler